Neden Biz?

Neden Biz?

Operasyon

Sizin için önemli olan bizim için de önemlidir. En fazla titiz olduğumuz konu üst düzeyde kaliteli üretimdir. Konuyla ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. İlgi personelimiz sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaklardır.

Kalite

ISO 9001:2008 sertifikasına sahibiz. “Ölçemediğiniz iş sizin işiniz değildir” prensibiyle hareket etmekteyiz.. Gereken her türlü ölçümler yapılır, en ufak detaylar bile, ve 1.de de 100.000.de de aynı kalite korunarak üretim sürdürülür ve istek halinde raporlandırılır. Bunun için görünenden çok daha karmaşık bir altyapı ve makine-teçhizat grubu vardır. Süreçler kontrol altındadır.

Makine Parkı

Hiçbir yerde olmayacak kadar genişlikte ve çeşitlilikte makine parkı ile takım ve aparatlara sahibiz. Sadece mevcut takımlarla çalışmıyoruz. Parçanız ne olursa olsun, gerektiğinde size özel takım yapıyoruz. En iyi üretim için en doğru araçlarla çalışıyoruz. Üretimde asla 2. el makine kullanmamaktayız.

Teslim Süresi

Belirtilen sürede teslimat yapmak üzerinde en fazla önemle durduğumuz konulardan birisidir. Sizin için acil ve önemli olan bizim için de acil ve önemlidir.

Müşteriye Destek

Teknik bilgi (Isıl işlem, malzeme, geometri) sorunlara karşı çözüm üretmek bizim için önemli, hatta imalata başlamadan önce.

Personel

Teknik olarak üst düzey bilgi, beceri ve tecrübeye sahip güler yüzlü ve müşteriyi doğru şekilde anlayan bir ekibe sahibiz. İşimizi severek ve bilinçli bir şekilde yapıyoruz.

Laboratuar

Kapsamlı ve en iyi ölçüm cihazlarıyla donatılmış laboratuara sahibiz. Sadece sertlik ve derinlik ölçümü değil malzemenin kimyasal analizi (Spektral analiz), hatta soğutma suyu vb. ince ayrıntıları bile ölçebilmekteyiz.

Kurumsal Yaklaşım

Bizim için sizin işiniz en önemli ve acil yapılması gereken iştir. Müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarının en doğru şekilde giderilmesini hedef alıyoruz.

Fiyat

İstikrarlı fiyatlandırma politikası ile kazan-kazan esasını gözeten bir ticaret anlayışına sahibiz.