Hakkımızda

Hakkımızda

Termo İndüksiyon, sektörde 1981 yılından beri faaliyet göstermekte olup, çalışmalarının önemli bir bölümünü ihtisas sahası olan indüksiyonla sertleştirme oluşturmaktadır. Makine Sanayii, Otomotiv Sanayii, Ağır Makine Sanayii, İnşaat, Ziraat ve İş Makineleri Sanayii, Petrol ve Madencilik, Gemi Sanayii, Savunma ve Havacılık Sanayii, Dövme ve Döküm Sanayii, Gıda ve Tekstil Sanayi sektörlerine ısıl işlem hizmeti sağlamaktadır. Bu başlık altında İndüksiyonla Yüzey Sertleştirme, yumuşatma, gerilim gidermenin yanı sıra indüksiyon teknolojileri kullanılarak kaynak yapma, toz boya ve plastik kaplama, sıkı geçme-sökme, metalürji laboratuar hizmetleri ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

Gerçekleştirilen bütün projelerde teknolojik üstünlük, kalite ve taahhütlerin yerine getirilmesi ve müşteri memnuniyeti temel esaslar olarak yer almaktadır.

Misyon

Müşteri odaklı düşünerek, üstün iş ahlakı prensibi doğrultusunda, ekip çalışmasına dayalı, kaliteyi sadece imalat aşamasıyla sınırlamayıp, işin tüm süreçlerine taşıyan bir yaklaşımla, müşterileriyle kazan-kazan esasına dayalı sürdürülebilir, güçlü ilişkiler kurmaktadır.

Vizyon

En önemli değerini insan kaynağı olarak gören Termo İndüksiyon, personel motivasyonunu sağlamak, kalite ve başarıyı takdir etmek, mesleki uzmanlık için gerekli eğitim süreçlerini koordine etmek ve Ar-ge faaliyetlerindeki sürekliliği sağlamak konusuna önem vermektedir.

Kalite Politikası

Termo İndüksiyon Isıl İşlem sektöründeki başarısını sürdürebilir kılmak için Kalite Politikasını 4 temel esas üzerine yoğunlaştırmıştır.

Müşteriyi Anlamak: Daha nitelikli hizmet vermek için müşterilerinin talep ve beklentilerini dikkatle incelemek ve değerlendirmek.

Teknoloji: İndüksiyon teknolojisini yakından takip etmek ve en gelişmiş ekipman ve teknikerlerle ısıl işlem hizmeti vermek.

Kalite Odaklılık: Mutlak müşteri memnuniyeti için toplam kalite anlayışı ile çalışmak.

Etik Değerlere Uygun ve İlkeli İş Modeli: Firma kültürünü etik değerler ve ilkeli yaklaşımlar üzerine oturtarak, hızlı rekabet ortamında ödün vermeden iş ahlakına bağlı kalarak çalışmak.

Termo İndüksiyon kalite politikasını yapılandırırken; müşterilerine, çalışanlarına, kamu ve topluma, şirket hissedarlarına ve çevreye karşı sorumluluklarının altını özenle çizmekte ve ileriye yönelik politikalarını bu çerçevelerde geliştirmektedir.

 

iso

İstanbul Sanayi Odası

ticaret-odasi

İstanbul Ticaret Odası

taider

Taider-Türkiye Aile İşletmeleri Derneği